Vzhledem k množství objednávek odesíláme balíčky 1 - 2x týdně. Děkujeme za pochopení.

Hoop jóga

Co je hoop jóga?

Hoop jóga (HoopYoginiTM) je holistické cvičení integrující hula hooping s hatha jógou a meditací všímavosti. 

Jedná se o celostní cvičení, které využívá sebeuvědomění, meditativní tanec a moderní obruče na hooping pro dospělé jako funkční nástroj k posílení a protažení těla.

Program je vhodný pro všechny.

Nejsou vyžadovány žádné předchozí zkušenosti s hoopingem nebo jógou.

Více informací o tomto směru naleznete v článku zde.

 

LEKCE ZAMĚŘENÉ NA AKTIVIZACI PÁTEŘE

Cvičení pro aktivizaci páteře neboli spinal awakening series je série propojených pohybů tvořená ze 6 stabilních pozic. Pomáhá posílit a zpevnit střed těla a aktivizuje páteř, která je schopna pravidelným cvičením dosáhnout plného rozsahu pohybu. Zlepšuje tak držení těla a zmírňuje bolesti zad.  

Série pro aktivizaci páteře využívá obruč jako nástroj odporu k budování síly a flexibility horní části trupu. Dochází k prodýchání celého organismu a tělo se tak může s lehkostí a grácií přirozeně pohybovat v prostoru. 

Tuto sérii mohou cvičit již děti od 5 let. Je tedy velmi adaptabilní a přístupná všem. Výrazně však proměňuje pohybové schopnosti a dovednosti i zkušených hooperů a hooperek.

Stejně jako v celém dalším cvičení hoop jógy lze i veškeré prvky série pro aktivizaci páteře propojit v krásný plynulý meditativní tanec.

 

Na co se můžete na lekci těšit?

Lekce je rozdělena do tří částí. Věnovat se budeme práci s dechem, cvičební sestavě pro aktivizaci páteře a na závěr meditativnímu tanci s obručí.

Co s sebou?

Pohodlné oblečení, jógamatku, pití a obruč na hooping. Pokud ještě nemáte svou obruč, nevadí. Bude možnost si ji na místě zapůjčit. 

 

AKTUÁLNÍ VYPSANÉ TERMÍNY

 

Kurz Joga s obručí - Tržiště 519/22, Praha 1 (nedaleko Malostranského náměstí)

Přihlašování zde

 

Nevyhovuje vám termín nebo máte zájem lekci uspořádat například u sebe ve firmě. Neváhejte mne kontaktovat a určitě spolu něco vymyslíme. Kontakt

 
_MG_9002