Vzhledem k množství objednávek odesíláme balíčky 1 - 2x týdně. Děkujeme za pochopení.

O mně

Tanec mě provázel už odmala. Věnovala jsem  se jak  párovému, tak klasickému. Ve spolupráci s Milanem Odstrčilem a Junior ProArt company jsem se dále věnovala i pohybovému divadlu. Můj  zájem o fakt, že tanec může působit blahodárně nejen na tělo, ale i na duši, mě zavedl k taneční terapii a kontaktní improvizaci. Díky těmto zkušenostem jsem měla  příležitost podílet se na choreografiích pro integrované divadelní soubory, spolupracovat s festivalem Vedle Jedle a dále uplatnit svůj talent v projektu Tanec do škol. Dodnes se  věnuji výuce dětí i dospělých a ráda propojuji různé cirkusové techniky při práci s dětmi se sociálně slabším zázemím.

Převážně se zaměřuji  na  tanec s obručí, hooping. Díky obruči a vášni pro terapeutický rozměr tance jsem se stala součástí mezinárodního projektu Hoola for happiness, který přináší radost z tance a pohybu dětem po celém světě. Celý projekt stojí na křesťanských hodnotách a jeho cílem je dát možnost prožít dětem i dospělým novou radost ze života, i v těch nejtíživějších situacích. S Hoola for happiness jsem se v roce 2019 podívala do Indie, kde jsem spolu s celým týmem předávala radost z kroužení nejen místním dětem, ale i dalším tanečním lektorům z celého světa. Tohle indické dobrodružství  bylo snad to nejintenzivnější, ale i nejkrásnější, co jsem dosud díky tanci zažila.

V rámci vedených workshopů mě můžete potkat na na hudebních a žonglérských festivalech, městských slavnostech, školních akcích i akcích pro ty nejmenší. 

Před lety se stala mojí oblíbenou činností i závislostí výroba všemožných druhů obručí na hooping pro všechny nadšené začínající i pokročilé hoopery a hooperky. Všechny obruče vyrábím ručně na míru s láskou přímo pro vás. 

  

WhatsApp Image 2020-05-20 at 15.16.46