Vzhledem k množství objednávek odesíláme balíčky 1 - 2x týdně. Děkujeme za pochopení.
Novinka

Roztoč to (obruč hula hoop + lekce)

583
  • 1 z 3

Začátečnická taneční obruč a soukromá lekce v Praze v jednom.

Roztoč to je skvělý produkt pro všechny začátečníky, kteří chtějí objevit kouzlo hoopingu a nechtějí ztrácet čas vymýšlením, jak na správnou techniku. 

Koupí tohoto balíčku získáte zároveň začátečnickou taneční obruč dle vlastního výběru a soukromou lekci hoopingu na vámi preferovaném místě v Praze. 

Teď už vám tedy nic nebude bránit s hoopingem začít.

 


  • Skladem
1 500 Kč
Kategorie: E-shop
 

Roztoč to je skvělý produkt pro všechny začátečníky, kteří chtějí objevit kouzlo hoopingu a nechtějí ztrácet čas vymýšlením, jak na správnou techniku. 

Tento balíček kombinuje vlastní výběr obruče s osobní soukromou lekcí hoopingu, která je šitá přímo na míru vašim potřebám a úrovní dovedností.

S taneční obručí přizpůsobenou vašemu stylu a preferencím se naučíte techniky a triky od zkušeného lektora v uvolněném a přátelském prostředí. Hooping  je nejen skvělým způsobem, jak si procvičit tělo a zlepšit kondici, ale také zábavným a osvěžujícím způsobem, jak relaxovat a vyjádřit svou kreativitu.

S Roztoč to si můžete užít jedinečnou kombinaci zábavy, pohybu a osobního rozvoje, která vám poskytne nové dovednosti a nezapomenutelné zážitky. 

 

Po zaplacení objednávky vás budeme kontaktovat a společně vybereme vhodnou obruč, termín setkání a náplň dané lekce. 

Jako dopravu je možné zvolit osobní odběr a my vám obruč doneseme přímo na domluvenou lekci.

Nevztahuje se na obruče rozložitelné na díly. V ceně není zahrnut nájem vnitřních prostor.