Obruč hula hoop pro začátečníky tyrkysová neonová

141

Obruč hula hoop pro začátečníky o průměru trubky 20 mm, polepena dekorativními páskami v tyrkysové a neonově žluté barvě. Dále je obruč opatřená protiskluzovou textilní páskou UV reaktivní oranžové barvy, která krásně doplní výraznou barevnou kombinaci, a díky které ji snáze udržíte na těle. Velikost obruče je 95 cm.


  • Na dotaz
620 Kč
Kategorie: Obruče pro začátečníky
Hmotnost: 0.43 kg
 

Začátečnické obruče na hooping jsou vyráběné z těžšího materiálu a bývají větší než klasické dětské obruče z hračkářství nebo pokročilé polypro obruče. Kroužení je s nimi tedy snažší. Obruč je pomalejší a lépe se tak ovládá. Je velmi vhodná na kroužení v pase a na těle (tzv. on body triky) a pro úplné začátečníky i na naučení jednoduchých triků.

Obruč je také polepena dekorační barevnou páskou a dále páskou protiskluzovou, která zaručí, že vám při točení nebude tolik sjíždět z těla.

Všechny obruče jsou vyráběny ručně. Každá je tedy originál. Proto je na obruči možné nalézt drobné nedokonalosti.

Jsi úplný začátečník? Pak zvol obruč, která ti bude od země sahat přibližně k úrovni pupíku.

Začátečnické obruče mají trubku tlustou 20 mm.

Tuto obruč zde naleznete ve výrazné barevné kombinaci UV reaktivní žluté a tyrkysové pásky s UV reaktivní oranžovou protiskluzovou páskou. Velikost obruče je 95cm

Velikost obruče je možné na přání upravit. Obruč je také možné předělat na skládací variantu. Pro změnu varianty mne prosím kontaktujte předem.

Velikosti začátečnických obručí: 

  • 95cm - 100cm úplný začátečník, na posilování středu těla bez triků,  
  • 90cm - 95cm začátečník, který se chce časem učit i jiné triky než jen točení v pase
  • 85cm - začátečník menší postavy nebo mírně pokročilý (obruč už se točí rychleji), vhodná na učení dalších triků
  • 80cm - velikost vhodná pro děti
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.