Dovolená 14.-30.5.2021. Poslední zaplacené objednávky odesíláme ve čtvrtek 13.5. Ostatní potom v pondělí 31.5.

Polypro obruč hula hoop 16 mm fire

112

Pokročilá polypro obruč polepená dekorativní měňavou páskou fire . Obruč je cestovní, lze ji stočit na polovinu velikosti a připnout třeba na batoh či kabelku.

Průměr trubky 16 mm

Požadovaný rozměr obruče případně barvu vnitřní protiskluzové pásky prosím připište do poznámky v objednávce.


  • Skladem
800 Kč
Kategorie: Polypro obruče
 

Obruče o průměru trubky 16 mm lze stočit na polovinu velikosti a připnout třeba na batoh či kabelku.

Tyto polypro obruče jsou vyráběné z odlišného materiálu, než obruče pro začátečníky. Jsou lehčí, o něco tenčí, pevnější a točí se rychleji. Ideální pro pokročilé hoopery, na off body triky. Pokročilý hooper s nimi zvládne i triky na těle ( on body)

Nehodí se pro úplné začátečníky.

Materiál polypro je měkčí, hladší a poddajnější, ale je nutné se o něj patřičně starat. Nenechávejte proto obruč na mrazu, kde materiál křehne ani ji nevystavujte příliš vysokým teplotám. 

Všechny obruče jsou vyráběny ručně. Každá je tedy originál. Proto je na obruči možné nalézt drobné nedokonalosti.

Obruč je omotaná dekorativní páskou fire.

Pro větší přilnavost k tělu a oblečení lze do vnitřní části umístit protiskluzovou textilní pásku zdarma (požadovanou barvu napište do poznámky), či přikoupit gumovou transparentní pásku nebo takzvaný hoop wax ( vosk na obruče ).

Obruč je možné vyrobit v rozměrech 65 - 100 cm.

Protiskluzové pásky: neon růžová, neon žlutá, neon modrá, neon zelená, tyrkysová, fialová, hnědá, kávová, bílá, šedá, černá, červená 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.